Jak nás najít?


Ordinace se nachází v Praze 9 na Proseku v části zvané "Starý Prosek" na adrese:

U Proseckého kostela 9/866, 190 00  Praha 9 - Prosek; tel: +420 274 818 348;  e-mail: gynekolog@babacare.cz

mapa zde...a ještě možná hezčí mapa tady

Ordinace je v nově postaveném objektu  na rohu ulice Na Vyhlídce a U proseckého kostela. Objekt se nazývá Rezidence u proseckého kostela a je poměrně nápadný žlutou a šedivou fasádou. Pozor, do ordinace se nevchází hlavním vchodem do domu, ale samostatným vstupem zahradní brankou asi 50 m vpravo od hlavního vchodu od domu  z ulice U Proseckého kostela.

 

MHD: Nedaleko naší ordinace (400 m) se nachází stanice metra C "Prosek"; je umístěná na křižovatce ulic Vysočanská a Prosecká. Do tohoto místa jezdí i autobusy 136, 151, 177, 183 a 511. Na druhé straně křižovatky jsou stanice linek 140, 158, 185, 195, 302, 375 a 513 (i autobusové zastávky se nazývají "Prosek"). Odtud je nejlepší cesta k nám tato: asi 100 m po hlavní ulici (Vysočanské) směrem na Kobylisy (obchodní centrum se supramarketem Billa zůstane po pravé ruce) a první ulicí (Litoměřickou) odbočit doleva. Po dalších 100 m bude vlevo parčík, prosecká sokolovna a viditelná věž kostelíka sv. Václava. Kolem kostelíka vlevo už vede ulice U proseckého kostela a tou je třeba se dát. Pozor: ulice U proseckého kostela nevypadá příliš jako ulice, je z této strany neprůjezdná a přpomíná spíš chodník!

Ještě o něco blíž ordinace je autobusová zastávka "Starý Prosek", kde ovšem staví jen linky 151 a 295. Od nich je třeba sejít několik desítek metrů dolů a pak se dát doleva ulicí Na vyhlídce. Žlutá a šedá budova Rezidence u Proseckého kostela, kde se nachází ordinace, je již dostatečně nápadná.

Dá se k nám dojít i pěšky od stanice Vysočanská linky B asi za 10 - 15 minut tak, že tunelem pro pěší se podejde nádraží Praha - Vysočany, projde se pod visutou vozovkou vysočanské "estakády" a pak už jen dále rovně asfaltovou parkovou cestičkou kolem proseckého rybníka, znovu pod "estakádou" a přes náměstí k ordinaci. Je to hezká ani ne patnáctiminutová procházka přírodou, která má i vlastivědný rozměr a je lemována informačními tabulemi upozorňujícími na historické zajímavosti (tunel pro pěší pod nádražím je sám o sobě zážitkem a nachází se v něm nejstarší původní dlažba ve vnější Praze). Upozorňujeme však, že prakticky po celou cestu je to dost do kopce!

AUTEM:  Ordinace je v budově na rohu ulice Na Vyhlídce a ulice U proseckého kostela. Kdo to na Proseku nezná, tomu doporučuji dojet na hlavní proseckou světelnou křižovatku ulic Prosecká x Vysočanská. Odtud po Prosecké dolů jakoby do Libně, ale 4. (čtvrtou) ulicí odbočit doprava; je to ulice Na Vyhlídce. (Ulice je obtížné odpočítat, ale tabulka s názvem ulice je poměrně nápadně umístěná a je vidět již před křižovatkou.) Po odbočení se octnete na prosecké návsi (náměstí) a kousek dál vpravo vpředu již uvidíte nápadnou nárožní žlutou moderní budovu Rezidence u proseckého kostela, kde se nachází ordinace. Vchod do ordinace je z ulice U proseckého kostela, která odbočuje z ulice Na Vyhlídce před objektem. POZOR: ulice U proseckého kostela nevypadá jako ulice, spíše jako chodník, a proto se snadno mine, navíc tabulka s názvem ulice není z tohoto místa vidět.

(mapka)

 

 

Provozní doba:

PO: 08.00 - 18.00

ÚT: 14.00 - 19.00

ST: 08.00 - 14.30

ČT: 08.00 - 14.00

PÁ: 08.00 - 13.00

Provozní doba není totéž jako ordinační hodiny.

Pro ordinační hodiny klikni sem


 

Věnujte, prosím, pozornost aktuálním informacím v pravém sloupci.

 

 

Aktuální informace:

V době letních prázdnin 
(od 24. července včetně a po celý srpen 2020) 
bude ordinační doba redukována:
 
budeme ordinovat jen v pondělí, úterý a ve čtvrtek 
v obvyklých ordinačních hodinách
 
27.7. - 7.8.2020 budeme mít DOVOLENOU, ordinace nebude v provozu vůbec.

V pátek 29.10.2021 nebude ordinace.