Kontakt

Adresa ordinace: 
U proseckého kostela 866/9, 190 00  Praha 9 - Prosek
 
Telefonická spojení:
Pevná linka do recepce k sestře je 274 818 348. Pokud jej nikdo právě nezvedá, může to být tím, že sestra má práci (odebírá krev apod.). 
Z tohoto telefonu je možno přepojit hovor na lékaře. Na toto číslo ale nepište, prosím, sms. Přístroj je neumí zobrazit a služba hlasového předávání sms poskytovaná společností O2 je k nepřežití.
 
Mobilní telefon přímo k lékaři je 606 560 911. Na toto číslo je sms možné posílat. 
Prosím však, abyste volali spíše na pevnou linku, pokud vám jde jen o běžné objednání; lékař nesedí stále u objednávacího systému.
 
e-mail:
Jakékoliv zprávy pište bez zábran na adresu gynekolog@babacare.cz
 

Aktuální informace:

V době letních prázdnin 
(od 24. července včetně a po celý srpen 2020) 
bude ordinační doba redukována:
 
budeme ordinovat jen v pondělí, úterý a ve čtvrtek 
v obvyklých ordinačních hodinách
 
27.7. - 7.8.2020 budeme mít DOVOLENOU, ordinace nebude v provozu vůbec.

Po prázdninách opět ordinujeme naplno. 

Pouze 10. a 11. 9. 2020 ordinace nebude v provozu - lékař je na odborné konferenci (https://ultrazvuk2020.csupg.cz/)

Aktualita COVID-19:

Dověděli jsme se naději vzbuzující informaci z koronavirového bojiště: v Praze 4 byla najata skupina sprejerů, aby portrétům politiků na veřejně dostupných místech za součinnosti s Městskou policii dosprejovávala na obličej roušky. (Dá se důvodně předpokládat, že tato aktivita položí koronavirus v hlavním městě definitivně na lopatky, a je i potěšitelné, že skupiny mládeže, považované někdy za problémové, se nyní uvědoměle postavily do jednotné fronty našeho lidu v boji proti společnému nepříteli...)

Upozorňuji, že tahle zpráva není vtip, i když to tak vypadá. Říkal to u nás v ordinaci manžel jedné pacientky, který se této akce osobně účastní. A i když bylo náhodou 1. dubna, přísahal, že to není aprílový žert, nýbrž pravda.