Aktuální personál ordinace

14.02.2023

Po půl roce od úmrtí spoluzakladatele naší ordinace dr.Bartáka vás s radostí můžeme informovat, že pokračujeme a zvládáme jak provozně, tak že se nám podařilo získat i dobré lékaře - specialisty, takže ordinace je a bude kvalitně odborně zajištěna.

Naši noví čtyři lékaři rozšířili portfolio poskytovaných gynekologických služeb a vnesli do ordinace nový, svěží vítr. Kromě standardní, tedy "samozřejmé" gynekologické péče se zaměřují takto:

MUDr. Pavel Drbohlav, CSc. je zkušený gynekolog, který se věnuje a je orientován zejména v "reprodukční medicíně", gró jeho pracovního života se odehrává v jednom významném pražském IVF centru.

MUDr. Kateřina Uvírová je mladá klinická lékařka na gynekologicko-porodnické klinice FN Bulovka a její subspecializací je prenatální péče a porodnictví.

MUDr. Stanislav Martan pracuje jako zástupce primáře gynekologicko-porodnického oddělení nemocnice v Nymburce a jeho doménou je laparoskopická operativa a prenatální UZ diagnostika.

MUDr. Ivana Matoušková je mladá, již atestovaná gynekoložka z gynekologicko-porodnické kliniky VFN v Apolinářské a její hlavní zájem se ubírá směrem k prenatální péči, UZ diagnostice a porodnictví.

Máme od Vás, našich klientek zatím veskrze pozitivní ohlasy, v ordinaci vládne pohodová atmosféra... Snad jsme měli šťastnou ruku 😊

Děkujeme, že nám zachováte přízeň, budeme i nadále pro Vaši spokojenost dělat vše, co umíme.


Za kolektiv ordinace "U proseckého kostela"

Bc. Lenka Bartáková, DiS. (jednatel a vedoucí sestra)