Ordinace pokračuje v provozu

22.09.2022

Ty první dny a týdny, když zůstala ordinace náhle ze dne na den bez lékaře a provozovatele v jedné osobě, byly extrémně náročné. A to nejen emočně, ale i proto, že dr. Barták měl ve své gesci i jistou část provozních záležitostí, a do některých jsme se my dvě (Lenka a Monika) s radostí nikdy dříve nepletly. Takže jsme se ve spoustě záležitostí za pochodu musely zorientovat, zjišťovat co, kde, jak, s kým, učit se novým věcem. A přitom zvládat všechny dosavadní a paradoxně ještě utěšovat zlomené pacientky, které pro "bABa" ordinaci vždy byly spíše fanynkami či kamarádkami.

Nejdůležitější a nejsložitější výzvou bylo kvalitní lékařské zajištění, bez kterého byste k nám přestaly rády chodit a zdravotní pojišťovny by přestaly spolupracovat, takže by to ordinaci ekonomicky prostě položilo.

Po osmi týdnech od té tragické události Vás s radostí můžeme informovat, že nejlepší lékař je čas 😉, to ano, ale nám se podařilo získat i další dobré lékaře - specialisty, a začínáme opatrně věřit tomu, že to zvládneme.

Naši noví čtyři lékaři rozšířili portfolio poskytovaných gynekologických služeb a vnesli do ordinace nový, svěží vítr. Kromě standardní, tedy "samozřejmé" gynekologické péče se zaměřují takto:

MUDr. Pavel Drbohlav, CSc. se věnuje a je orientován zejména v "reprodukční medicíně", gró jeho pracovního života se odehrává v jednom významném pražském IVF centru.

MUDr. Pavel Kabele je klinický lékař a operatér na gynekologicko-porodnické klinice FN Bulovka a jeho subspecializací je onkogynekologie.

MUDr. Kateřina Uvírová je rovněž mladá klinická gynekoložka z FN Bulovka a její hlavní zájem tkví v porodnictví.

MUDr. Stanislav Martan pracuje jako zástupce primáře gynekologicko-porodnického oddělení nemocnice v Nymburce a jeho doménou je prenatální UZ diagnostika.

Máme od Vás - našich klientek zatím veskrze pozitivní ohlasy a v ordinaci vládne pohodová atmosféra... Snad jsme měli šťastnou ruku 😊

Děkujeme za projevy účasti, za krásné dárky i dojemné vzkazy.

Děkujeme, že nám zachováte přízeň, budeme i nadále pro Vaši spokojenost dělat vše, co umíme.

Lenka a Monika (management a recepce)